Avatar uživatele
Kepler

Míváte hudební sny?

Jako že jste naprosto geniálně hráli na kytaru, nebo jiný nástroj. Váš projev byl naprosto originální a cítil něco jako hudební orgasmus? Až vás to uprostřed noci, nebo ráno vzbudí a pak si nepamatujete nic? Kruci, jak to bylo, to bych měl vypustit do světa…

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2846 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kelley

Míval jsem… Ale bohužel už dlouho nic ☹ Nešlo ani o projev (na kytaru hraju normálně celkem slušně), ale zdály se mi celé skladby i s aranžmá…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ne, mívám různé sny ale hudební nikdy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dismas

Ne.

.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

Sny ne, ale skoro pořád mi zní vduchu nějaká melodie a nemohu se jí zbavit; ať je to písnička, arie nebo i hymny. Nejčastněji „O mein Papa“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Možné to je, ale já si svoje sny nepamatuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

párkrát se mi to stalo. Složil jsem ve snu fakt dobrou skladbu, ale ráno jsem si z ní nic konkrértního nepamatoval. Horší byl však pocit, který jsem měl ráno, když se mi předtím zdálo, že jsem vyhrál hlavní cenu v loterii;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jednou za čas mívám naprosto úžasné melodie, které si však neumím druhý den komplexně vybavit. Jen nějaké malé útržky. Poslední dny mám sny častěji. Prý to souvisí se změnami v životě co jsem četl a kdo jich má více, tak má často i více snů. Někdy jsou období, kdy nemám skoro žádné sny nebo o nich nevím. Největší orgáč mývám, když se nějaká ta melodie jakoby pustí ve snu, tak nahlas až to v hlavě skoro rezonuje,ale bez vedlejších účinků a následků pokud nepočítám to, že mě to někdy i vzbudí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

xxx3: uf, už jsem myslel, že jsem magor!

před 2845 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

talka: znám jako dítě, tata to brousil na gramofonu, nebo „zpíval“ snad každý den, až mi to naprosto zhnusil. Vlezlé melodie, kterých se nemůžu jen tak zbavit, to je něco jiného.

před 2846 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek