Kepler

Míváte hudební sny?

Jako že jste naprosto geniálně hráli na kytaru, nebo jiný nástroj. Váš projev byl naprosto originální a cítil něco jako hudební orgasmus? Až vás to uprostřed noci, nebo ráno vzbudí a pak si nepamatujete nic? Kruci, jak to bylo, to bych měl vypustit do světa…

Nejlepší odpověď
kelley

Míval jsem… Ale bohužel už dlouho nic ☹ Nešlo ani o projev (na kytaru hraju normálně celkem slušně), ale zdály se mi celé skladby i s aranžmá…

Další odpovědi
Drap

Ne, mívám různé sny ale hudební nikdy.

Dismas

Ne.

.

talka

Sny ne, ale skoro pořád mi zní vduchu nějaká melodie a nemohu se jí zbavit; ať je to písnička, arie nebo i hymny. Nejčastněji „O mein Papa“.

Nuk nuk

Možné to je, ale já si svoje sny nepamatuji.

xxx3

párkrát se mi to stalo. Složil jsem ve snu fakt dobrou skladbu, ale ráno jsem si z ní nic konkrértního nepamatoval. Horší byl však pocit, který jsem měl ráno, když se mi předtím zdálo, že jsem vyhrál hlavní cenu v loterii;)

anonym

Jednou za čas mívám naprosto úžasné melodie, které si však neumím druhý den komplexně vybavit. Jen nějaké malé útržky. Poslední dny mám sny častěji. Prý to souvisí se změnami v životě co jsem četl a kdo jich má více, tak má často i více snů. Někdy jsou období, kdy nemám skoro žádné sny nebo o nich nevím. Největší orgáč mývám, když se nějaká ta melodie jakoby pustí ve snu, tak nahlas až to v hlavě skoro rezonuje,ale bez vedlejších účinků a následků pokud nepočítám to, že mě to někdy i vzbudí.

Kepler

xxx3: uf, už jsem myslel, že jsem magor!

Kepler

talka: znám jako dítě, tata to brousil na gramofonu, nebo „zpíval“ snad každý den, až mi to naprosto zhnusil. Vlezlé melodie, kterých se nemůžu jen tak zbavit, to je něco jiného.