fcoop

Mít dneska psa – vyhnali byste ho?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Mam psa a nemam ho jen dnes , ale uz 12 let.
🙂 Fcoope , priznejte se , vy jste vcera neco slavil ! 🙂 -iv-

Další odpovědi
annas

Ano

Pokud by šlo jen o počasí, tak bych klidně psa vystrčila na zahradu. U nás svítí sluníčko, krásný den.

anonym

Ano

Jednak musím držet basu se snoubenkou a ještě doplnit, když je tak hnusně, že by ani svou retrívku nevyhnala, pak vyhání mne, jehož je schopna vyhnat i kdyby trakaře padaly a jednou dokonce i při souběhu tornáda a sopečné kalamity.
P.S. Viz diskuze, iv tentokrát nepočkala, až ji poskytnu logický překlad do lidštiny, ovšem musím jí dát za pravdu. Ačkoliv jsme si domysleli, co jsi chtěl řící, měls to formulovat: Mít psa – vyhnali byste ho dneska ven?
(Příště nepij nebo 2× měř a 1× řež!)

Deli

Ano

Máme psa, už pár let – a dnes je venku celý den, tak jako jindy.
Venku je i manžel, déšť nedéšť, pracuje.
Psa ani manžela z cukru nemám 🙂

dědapetr

Ne

Nevidím důvod.

hanulka11

Ne

tvé otázky jsou fakt ...........

Drap

Ne

Psa nikdy nevyháním, spíše on mne. Tvá formulace otázek je dnes poněkud zvláštní.

Saurus

Ano

Vyhnala bych ho, protože u nás svítí sluníčko 🙂

arygnoc

Ne

ne, nemusím.
je to venkovní pes.
se diví, když ho v mrazu (velikém) pozývam do domu.

Alesh

Ne

Když už bych si pořídil psa, tak bych ho pak rozhodně nevyhnal. Co bych ale určitě dělal, že bych s ním chodil za každého počasí na procházky, dnešní den nevyjímaje.

quentos

Ne

… je vedro, že by ani psa nevyhnal, obzvlášť když si neumí sundat kožich :{))>

oskar

Ano

Pořídil jsem si psa,aby mi hlídal dům a majetek.Pes je stále venku a do domu ani nechce jít.

filva

Ne

fcoop

Existuje takové rčení,docela známé:„Venku je takové počasí,že bys ani psa nevyhnal“.
Tím jsem chtěl jemně naznačit,že je venku hnusně.
Není to moc složité.

hanulka11

Přísloví dobře znám, neboj ,ale prostě mi to přišlo trapné, promiň .

anonym

Fcoope , prectete si jeste jednou svoji otazku .. verte nam : Nas je vetsina. 🙂 -iv-

anonym

Drahá iv, tentokrát i tvůj rozoumek klepl hřebíček na hlavičku.
Takhle se totiž nabízí následující výklad.
Potkat zrobna dneska psa (zřejmě toulavého), vyhnali byste ho (nevratně) od sebe anebo byste se jej z dobroty srdce ujali a nabídli mu domov. lásku i krmi.

anonym

Fcoope , rozsudte nas .. ! 🙂 -iv-