Marvan

Místo pro formálnější setkání více lidí

Dobrý den,

můžete prosím poradit místo v Praze (centrum) pro formálnější setkání 10 – 20 lidí? Bohužel je třeba dbát i na dostupnost jak autem (kvůli parkování) tak MHD…

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak já mám výbornou zkušenost s tímhle http://www.bes­tbowling.cz/res­t.html sice to není přímo v centru, ale je tam skvělá dostupnost MHD a spousta místa na parkování. Pořádáme tam třídní srazy. A ještě si u toho můžete zahrát bowling. Ceny přijatelné, pěkné prostředí. Doporučuji