Avatar uživatele
Martas

Místní disk C

Mám plný disk C,chci se zeptat co to znamená když to naformátuju,to se mi vyčistí ten disk?Nebo se to někam uloží jinam .prosím o vysvětlení děkuji vše.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, jendahun, rynek878 před 4884 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

pokud ten disk naformátujete,tak disk bude absolutně čistý-nic na něm nebude,vše co na něm bylo se vymaže a nikdy to neobnovíte.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

No nenaformátuješ, jelikož ti na něm běží systém. To musíš spustit buď z botovacího cédéčka nebo v době než se systém spustí.
format:C
a nezůstane ti na něm vůbec nic a nic se nikam neuloží, prostě ho totálně vymažeš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gollumek.88

klikněte pravým na disk C vyberte vlastnosti, pod grafem je vyčistit počítač tlačítko, na to kliknete, chvíli to bude chroupat, podle zanesenosti systému, může trvat i několik minut. poté vyskočí tabulka, kde si zaškrtáte co smazat – miniatury, temp složky, obsah koše a podobné. Leckdy uvolníte místo i o několik giga. Toto potvrdíte, a znova potvrdíte, začne čištění, opět může trvat i několik minut, podle množství mazaných souborů.

dále je vhodné zkontrolovat si jestli se tvoří body obnovení systému, a případně jak velké jsou povoleny. V základu jsem již kolikrát viděla toto nastavení nastavené i na 50% místa disku C. obvykle stačí cca 4%, nebo lépe do nějakých max 10GB, podle velikosti disku C.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Nahraj si to na flešku a budeš mít místo .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek