Shizuka

Misfits – Zmetci

Potřebovala bych zjistit u jakého dílu jsem skončila
pamatuju si už jen že Nathan byl v Las Vegas a pak ho zatkli za podvádění v hazartu pak si jen pamatuju že tam nastoupil místo něho ten maňík
emm… nevím jak se jmenuje Rady ? Rudy ?…
Nevíte jaký to byl díl abych se na to nemusela dívat od začátku -,–
(Jo a taky si pamatuju , což je důležité ! že ten Simon si vzal od toho černého tu schopnost aby se vrátil v čase a zachránil tu Alishu
ale u toho jsem skončila neviděla jsem jak jí zachranil nebo tak jen jsem viděla jak přechází v tom čase v ukázkách)
Doplňuji:

bolak:
Ehehe… víš já se neptala na tvůj názor ale na díl …
mě je u pr*ele co si o tom seriálu myslíš na tvůj názor se nikdo neptal, mě se líbí -_-''
A nepomohlo mi to nějak…

Nejlepší odpověď
Reezo

Vím jen, že Nathan byl pouze v první a druhé sérii. Hledej mezi těmito sériemi. Heroes a Misfits se nedají srovnávat. Obojí je o něčem jiném.

Další odpovědi
iceT

Víš jak zjišťuju,jestli jsem viděla nebo neviděla nějaký seriál?Podívám se na začátek,přepnu na prostředek a poznám,jestli jsem viděla nebo ne.
Jinak si počti co se v které epizodě děje,pokud se nechceš zrovna dívat,to taky pomáhá.
http://www.se­rialzone.cz/se­rial/misfits-zmetci/epizody/

pokazdejinak

pusť si třetí sérii – díl s Nathanem v LA byl speciální, rozlučkový, někdy se označuje S03E00, Rudy přijde až v S03E01

Simon už v minulosti byl – někdy v 2. sérii, v té třetí by měli ukázat, jak se tam dostal… možná ;)