frastab

Mirralgin.

Nevíte,prosím někdo,jestli pomůže Mirralgin/uni­verzální balzám/taky na proleženiny(de­kubity)?
V popisu je-Regeneruje pohmožděné tkáně, vstřebává hematomy a snižuje otoky, má silné protizánětlivé a uklidňující účinky, tlumí zvýšenou citlivost tkání, napomáhá normalizaci proudění krve v kapilárách. Je doporučen při bolesti hlavy, zubů, páteře a na doléčení poúrazových a pooperačních stavů.
Vím,že je moc dobrý-vyzkoušel ho už někdo?
Děkuji.

Odpovědi
Pájo

Celkem povedený způsob, jak tady udělat reklamu. Nebo se pletu? ;)

Podle popisu zcela uviverzální preparat „na všechno“.
Jak víte, že je tak moc dobrý?
Vzhledem k tomu, že jsem nikde nenašel složení přípravku… budu k jeho účinkům spíše zdrženlivý, až skeptický… ale takový jsem já, jen vyjadřuji svůj názor…
Na dekubity se nechejte předepsat lékařem magistraliter mast, v lékárně Vám ji rádi připraví.