Miroslavst má deaktivovaný uživatelský profil! Je to jeho volba nebo práce admina ?!

Nejlepší odpověď
iceT

Miroslavst odsud odešel,před asi dvěma měsíci se objevil s nějakou otázkou a ihned mu byl deaktivován profil.Deaktivován proto,že mu bylo uděleno varování a Miroslavst ho nedbal.Dokonce to u té otázky bylo napsané od admina,jestli se nemýlím.
To je asi tak vše co jsem si domyslela,protože v té době jsem tady moc nebyla.

Další odpovědi
led

Prišla naňho kríza a spáchal virtuálnu samovraždu dávaním nevhodných až urážlivých príspevkov. Kedže ani na varovanie admina nereagoval, nasledne bol adminom deaktivovaný.
Berme to ako uzavretú kapitolu jedného človeka ako registrovaného uživateľa tejto stránky.
PS.
možno sa vrátil pod iným menom, človek nikdy nevie, niektoré príspevky akoby niesli jeho rukopis.

Drap

To netuším. Byl téměř v popředí a byl s odpuštěním taky tak trochu „rypák“ / to nemyslím v žádném případě ve zlem, něco jako ty, a tak se najednou ztratil. Ber to aspoň jako varování.

aramah

Je to jeho volba a já moc lituji že odešel.

hanulka11

ježiš pro zase začínáš , nešťourej do toho a bav se o normálních věcech