Mírná úprava cen!

Vloni jsem kupoval zrající sýr „Romadůr“ za 19.90 (v akci za 17.90) a včera při nakupování mě zarazila nová cena a ta byla 27.90,což znamená zdražení cca o 35 % !Kupujete sýr i přesto,že je dražší?

Odpovědi
dědapetr

Kvůli vnoučatům ano,ale my se bez toho obejdem.

anonym

Ano … to by jsme za chvili nemohli kupovat nic – vsechno podrazuje. Ale beru to jako pochoutku , vyslovene kdyz mam chut. -iv-

mosoj

To jste zareagoval hodně pozdě. Toto je reakce na zdražovaní energií a pohonných hmot v loňském roce. Co teprve až trh zareaguje na současné zdražování.

led

Nič si z toho nerobte. To je kolobeh spoločnosti.
Za našich detských časov exotika boli banány a pomaranče. dnes to je domáci syr a mlieko.
Na čom obchodník získa najväčší zisk? Odpoviem si sama. Na tom, čo ľudia najviac potrebujú. Nech žije Doba ľadová 21.storočia.