Kolobezkan

Mírná bolest

Zdravím, včera jsem se vzbudil a od rána cítím mírnou bolest v oblasti jater.. na levém boku.. nevím přesně jestli to jsou játra ale někde kolem. bolí to víc když se třeba hodně nadechnu nebo když se pohybuju/chodím. nevíte co to může být ? díky

Nejlepší odpověď
Drap

Může to být jen naležení. Nebude to nic vážného. Pouze v případě že by to trvalo 2 – 3 dny,. doporučuji navštívit lékaře.

mosoj

Odpověď jako prase. Já alespoń mám játra na pravé straně pod bránicí !!!!

mosoj

To ale nebrání nikomu provést diagnostiku na dálku!!!