-....-

Minulý rok jsem poprvé stála na snowboardu, budu umět na něm umět jezdit i letos?

Minulý rok jsem se cca týden učila na snowboardu a po tom necelém týdnu jsem už v pohodě sjela kopec. Myslíte že i letos to pro mně nebude problém?

Nejlepší odpověď
anonym

Jasný že jo,po chvilce do toho přijdeš a budeš zase válet jako za mlada.

Další odpovědi
Kelt

Co se jednou naučíš, už nezapomeneš. Já jsem na kole neseděl 30 let, auto jsem neřídil 8 let a nebojím se, že bych na tom neodjel. Ze začátku by to asi chvíli trvalo, než získám jistotu, koordinaci pohybů a budu si věřit. Určitě jsi mladší, takže tobě to nebude trvat tak dlouho.