Pájo

REALITA: Někdy je lepší zahledět se do minulosti a vyhledat chyby, někdy zase myslet napřed, ale nezapomínejte zůstávat pořád hlavou aspoň trochu v přítomnosti!

Mám raději lidi, kteří se „nezapomínají“ v minulosti /pozor, netahám sem v žádném případě politiku/. Umět se přenést přes věci, které se už staly, je mnohdy jedinou možností (a uměním), jak ze všeho vyjít ve zdraví (psychickém)…Plány na budoucnost realizovné už dnes jsou mtorem dobrého žití.

Další odpovědi
anonym

O MINULOST SE VŮBEC NESTARÁM: Nezajímá mně co se stalo. Je to už za náma a my s tím nic neuděláme. Minulost nezmněníme.

Ne, ze me nezajima , ale chci jen odpovedet , jak myslim ja … ziji hlavne pritomnosti. Samozrejme planuji urcite veci i dopredu , ale kdyz se stane neco mezitim a nesplni se mi ty urcite naplanovane veci, nehroutim se z toho. -iv-

jendahun

REALITA: Někdy je lepší zahledět se do minulosti a vyhledat chyby, někdy zase myslet napřed, ale nezapomínejte zůstávat pořád hlavou aspoň trochu v přítomnosti!

Už nevím kdo to napsal,ale bylo to asi tak nějak: „národ který se nepoučí z chyb minulosti,je odsouzen ji prožít znovu."Mám obavy,že dnes všichni žijí jenom přítomností a z ničeho si nedělají problémy.Já jsem to dobré už prožil a rád se v myšlenkách vracím.Nebylo to úplně ideální,ale lepší než dnes.Současnost mě zneklidňuje,kvalita charakterů lidí a kvalita života se zhoršila(podle mě,nebo u mě),budoucnost mě děsí,protože se začíná podobat v některých momentech?aspek­tech? tomu,co tady už jednou bylo,než vypukly války.Člověk se musí dívat dopředu,jinak by nepřežil dlouho,ale zároveň se musí umět ohlížet."Součas­nost“?To je přežívání v útlumu a utěšování sebe sama,že to ještě není tak špatné a že může být hůř,nebo líp.

rosinka

REALITA: Někdy je lepší zahledět se do minulosti a vyhledat chyby, někdy zase myslet napřed, ale nezapomínejte zůstávat pořád hlavou aspoň trochu v přítomnosti!

Naštěstí jsem už v přítomnosti, jak jen to jde. Tytam jsou doby, kdy jsem se hrabala furt v minulosti, jako v popelnici plné odpadků a vzteky pořád – kdo mi co řekl, kdo mi co udělal. Jsem ráda,,že jsem tady a teď a jaký mám klid!

Deli

BUDOUCNOST JE VŠÍM: Je důležité si všechno promyslet dopředu. Na všechno si udělat čas, promyslet a až potom něco říct či udělat. Taky je důležité si uvědomit co se může stát a myslet realitsicky.

Dělám v přítomnosti vše, aby ta budoucnost byla co možná nejlepší. A sem tam mne ještě vyděsí nějaký ten strašák z minulosti… Na tu ale raději nemyslím, růžová nebyla.

samicek333

REALITA: Někdy je lepší zahledět se do minulosti a vyhledat chyby, někdy zase myslet napřed, ale nezapomínejte zůstávat pořád hlavou aspoň trochu v přítomnosti!

Každý někdy přemýšlí na budoucností i minulostí…

posahanek

REALITA: Někdy je lepší zahledět se do minulosti a vyhledat chyby, někdy zase myslet napřed, ale nezapomínejte zůstávat pořád hlavou aspoň trochu v přítomnosti!

le do budoucnosti taky docela často!