CSI MIAMI

Minulej rok a letos je bez snehu proc? Nechapu stou nasi planetou neni neco v poradku vzdicky snezilo uz v lystopadu

Nechapu stou nasi planetou neni neco v poradku vzdicky snezilo uz v lystopadu

Nejlepší odpověď
gecco

V „lystopadu“ pada lYsti…
:-O
Nevím, jak s naší planetou – ale s tvým vzděláním je něco v nepořádku zcela jistě!!!

Další odpovědi
anonym

Víš co je to globální oteplování? Vloni i letos bez sněhu, příští desetiletí budou banány na jižní Moravě.

Luxx

s naší planetou to přestalo být v pořádku zhruba s nástupem průmyslové revoluce… toho sis všiml brzo..

jáára

vždyť sněžilo v listopadu, tak co se ti nelíbí. mě to vyhovuje

Kelt

Dokud se nezlepšíš v češtině, tak asi nebude sněžit. Ale na druhé straně – žádný úklid sněhu. Chceš lyžovat, některá střediska fungují. Ale je to kvalitní sníh?

monica.k

Kdyby nebylo s naší planetou něco v pořádku, v Africe by bylo –20stupňu a sněžilo by. Myslím si aby v LYstopadu sněžilo v ČR by to musel být opravdu zázrak.
Především se zaměř na českou gramatiku, myslím že nebudeš mít čas se ptát na pitomosti :'(

dnb

„Vzdicky“ nesněžilo už v „Lystopadu“. Mnohokrát, stejně jako letos, až v „Prosyncy“.
Vše záleží na aktuálním rozložení tlakových útvarů nad Evropou, kdy k nám proudí buď teplý vzduch z jihozápadních směrů nebo mrazivý kontinentální vzduch z východu, severovýchodu. Zima často přichází i při proudění od severu (arktický vzduch).

Zatím co loni, převládalo po celou zimu, teplé jihozápadní proudění, letos nastane změna. Již koncem Prosince se systém tlakových útvarů změní a do Česka tak dlouhodoběji přijde chladnější vzduch. Pokud se vyprodukují i nějaké tlakové níže nad středomořím, je šance i na nějaké sněhové kalamity, které řidičům (včetně mě), moc neprospívají.

anonym

http://procpro­to.cz/zahady/na­sa-taji-ze-kolem-slunce-leta-mimozemska-lod/