Vindy

Minivěž Hyundai mi pozdě spouští CD…

Při spouštění CD audio u minivěže Hyundai se mi často stává,že časová prodleva než začne CD hrát je někdy i několik minut…Čím je to?Dík za rady Vindy

Odpovědi
niemand

Může to být zanesenou mechanikou, poškozeným CD a spoustou jiných variant. Doporučil bych použít čistítí CD, nechat prohlédnout laser, ale hlavně porovnat výsledky v jiných přehrávačích. Pokud se problém vyskytuje jen u Vaší minivěže Hyundai, bude čas jej vyměnit. hezký den