kvtoracova

ministr to rikal ze propusti az deset tisic veznu bylo to i ve spravach tak se jen ptam co je na tom pravdi ne dik

Nejlepší odpověď
venkovan

Podíval bych se do tiskových zpráv příslušného ministerstva.
Ale popravdě – co s tolika vezni tu budeme dělat. Mnoho z nich sice do práce nastoupí a bude pracovat dál, ale řady z nich jen rozšíří nezaměstnané.
Ale jinak – ať se ten tvůj brzy vrátí a chová tak, aby si zas nešel nějaký ten roček odsedět.

Další odpovědi
ReHu

My máme vědět víc, než říkali ve zprávách? Tak napiš mail tomu ministrovi, co to říkal a optej se ho.
Ale raději zkontroluj pravopis a používej interpunkci.

hanny 2

Umíš se zeptat taky na něco jiného?Jak to máme vědět?Zavolej si ministrovi!

cukrar

Paní Kvtoracova,
nesmíte hned všemu věřit.