Pla

Ministerstvo zdravotnictví – počet pracovníků

Dobrý den, potřebovala bych zjistit alespoň přibližný počet pracovníků na ministerstvu zdravotnictví. Nemůžu to nikde najít… Předem děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
annas

Já našla toto.

Na ministerstvu zdravotnictví (ústřední orgán) se uvádí počet pracovníků 369. Stav je z roku 2012.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_nejv%C4%9Bt%C5%­A1%C3%ADch_zam%C4%9B­stnavatel%C5%AF_v_­%C4%8Cesku

Další odpovědi
arygnoc

podľa § 18 zákona 106/1999 Sb. môžete o tieto informácie písomne požiadať (Zákon o slobodnom prístupe k informáciám).