Avatar uživatele
mikik

Minipračka Tv produkt

Chtěla bych si pořídit minipračku co reklamují v TV produkt.Nabízejí dva typy Ceny jsou asi 1000–1500 Kč.Mají tyto pračky ohřívání vody?Jak jste s tímto výrobkem spokojeni?Za odpovědi předem děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? barnajka, JanyOK před 4723 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ne přímo s tímto produktem ale s produkty zakoupené od TV produkt nejsou moc kvalitní a to už od parních mopů po naslouchátka … Je to můj osobní názor z vlastní zkušenosti .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Já bych jí tedy nekoupila, to je lepší přeprat si věci v umyvadle, když nemáte možnost mít lepší pračku.Vůbec tyto produkty nejsou kvalitní, mám s nimi jen špatnou zkušenost.Vyhozené peníze.
Ale je to jen vaše volba.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

TV products nebrat!!! :) To už radši prát na valše :))

Dva roky zpátky jsem dostala k vánocům elektronické klávesy, zakoupené „za hubičku“ právě tam. V letáku je inzerují jako „profesionální elektronické klávesy“. No, myslím, že profesionál by zaplakal.. I když zvuk nastavím na maximum, je slyšet slabě a navíc ani nezní čistě – po zmáčknutí klávesy je ještě tak tři vteřiny slyšet odezva a ten zvuk bych přirovnala k tamagočimu, když baterkám dochází šťáva :) Kdyby to nebyl dárek, klávesy bych vzala a TV productu omlátila o hlavu.
Kdysi jsme tam koupili ještě lepící váleček na sbírání chlupů z oblečení – po prvním opláchnutí vodou se jeho sbírací schopnost snížila o 30%, po opláchnutí č.2 se stal nepouživatelným úplně:) Divila bych se, kdyby se zrovna minipračka vymykala jejich „standardu“ a bylo možno ji nazvat „kvalitním výrobkem“. Koneckonců – co taky můžeme čekat od firmy, která nabízí „Luxusní hodinky s pravým diamantem“ za 299 Kč. No nekup to za ty prachy :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JanyOK

Pračku mám, nemohu si jí vynachválit. A proč? Je to jediná pračka, kterou manžel dokáže obsluhovat sám, když je na chalupě a potřebuje si „přemáchnout“ pár drobností. Je to rychlé, snadné a s automatkou si prostě nepadli do noty. Ohřev nemá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ruda310

No tak já ji mám asi rok a po roku se mi odporoučela.Po rozdělání jsem zjistil,že se doslova rozsypala plechová řemenice na motorku.
(Odfláknutý špatně snýtovaný díl)Tuto jsem si nechal utočit od soustružníka a pereme dál.Samozřejmě,jsem se již vykašlal na chladicí vrtulku,která byla součástí řemenice.Udělal jsem do spodku pračky větrací otvory a „ROZUMĚ S ODDECHY“ se pere o 106.

před 4636 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek