mikik

Minipračka Tv produkt

Chtěla bych si pořídit minipračku co reklamují v TV produkt.Nabízejí dva typy Ceny jsou asi 1000–1500 Kč.Mají tyto pračky ohřívání vody?Jak jste s tímto výrobkem spokojeni?Za odpovědi předem děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Ne přímo s tímto produktem ale s produkty zakoupené od TV produkt nejsou moc kvalitní a to už od parních mopů po naslouchátka … Je to můj osobní názor z vlastní zkušenosti .

Další odpovědi
hanulka11

Já bych jí tedy nekoupila, to je lepší přeprat si věci v umyvadle, když nemáte možnost mít lepší pračku.Vůbec tyto produkty nejsou kvalitní, mám s nimi jen špatnou zkušenost.Vyhozené peníze.
Ale je to jen vaše volba.

barnajka

TV products nebrat!!! :) To už radši prát na valše :))

Dva roky zpátky jsem dostala k vánocům elektronické klávesy, zakoupené „za hubičku“ právě tam. V letáku je inzerují jako „profesionální elektronické klávesy“. No, myslím, že profesionál by zaplakal.. I když zvuk nastavím na maximum, je slyšet slabě a navíc ani nezní čistě – po zmáčknutí klávesy je ještě tak tři vteřiny slyšet odezva a ten zvuk bych přirovnala k tamagočimu, když baterkám dochází šťáva :) Kdyby to nebyl dárek, klávesy bych vzala a TV productu omlátila o hlavu.
Kdysi jsme tam koupili ještě lepící váleček na sbírání chlupů z oblečení – po prvním opláchnutí vodou se jeho sbírací schopnost snížila o 30%, po opláchnutí č.2 se stal nepouživatelným úplně:) Divila bych se, kdyby se zrovna minipračka vymykala jejich „standardu“ a bylo možno ji nazvat „kvalitním výrobkem“. Koneckonců – co taky můžeme čekat od firmy, která nabízí „Luxusní hodinky s pravým diamantem“ za 299 Kč. No nekup to za ty prachy :))

JanyOK

Pračku mám, nemohu si jí vynachválit. A proč? Je to jediná pračka, kterou manžel dokáže obsluhovat sám, když je na chalupě a potřebuje si „přemáchnout“ pár drobností. Je to rychlé, snadné a s automatkou si prostě nepadli do noty. Ohřev nemá.

Ruda310

No tak já ji mám asi rok a po roku se mi odporoučela.Po rozdělání jsem zjistil,že se doslova rozsypala plechová řemenice na motorku.
(Odfláknutý špatně snýtovaný díl)Tuto jsem si nechal utočit od soustružníka a pereme dál.Samozřejmě,jsem se již vykašlal na chladicí vrtulku,která byla součástí řemenice.Udělal jsem do spodku pračky větrací otvory a „ROZUMĚ S ODDECHY“ se pere o 106.