Minimální požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co znamená, když v inzerátu s nabídkou práce je požadavek- Minimální požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Konkrétně, co znamená obsah v závorce? Já jsem vyučen a mám dodělanou nástavbu s maturitou. Znamená to tedy, že se nemohu hlásit na takovouto pozici? Děkuji za odpověď Polášek

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Domnívám se, že jen zaměstnavatel nechce někoho jen s vyučením, ale úplným středním zakončeným maturitou.
Pokud máte maturitu dodělanou, je možné že se můžete hlásit, ale záleží na něm.

Další odpovědi
Tata

I já jsem si dodělával ÚSO večerně a jeden z profesorů nám říkal že rozdíl mezi studentem na denním studiu a večerním studiu je takový jako mezi vránou a slavíkem v říší ptáků pěvců.
Proto při nabídce práce je podmínkou vystudované denní studium střední školy a ne něco přibaleného k výučnímu listu.

Zlatomuska

ÚSO je úplné strední vzdělání, takze pokud más maturitu, tak jej más, ze más nějaké odborné zaměrení, je spís dobre, na nabídku práce se rozhodně ozvi, za to nic nedás!!!