IPfree

Minimální požadavky na záchranáře?

Zdravím, měl bych dotaz:
Je mi 16, momentálně chodím na gympl, ale školu přestávám zvládat a přemýšlím o studiu na nějaké jednodušší škole (snad nějaký učňák, nic jiného mě nenapadá). Mým snem by bylo stát se záchranářem, ale co jsem se díval, všude požadují VŠ, na kterou se s výučním listem těžko dostanu :(

Co tedy navrhujete?

Předem díky za odpověď.

Hezký den.

Nejlepší odpověď
mosoj

Prostě buď si tu maturitu uděláš a budeš dál studovat obor, nebo se smiř s tím, že s výučním listem půldoktora dělat nemůžeš.

Další odpovědi
PitrSvitr

Zdravím gymnazistu.
Podle mého názoru je nejdůležitější fyzická zdatnost. Můj známý chodí na vyšší odbornou školu zdravotnickou a pro přijetí musel splnit hlavně vše, co se týká fyzické a tělesné zdatnosti. Good Luck :))

HaluzAglory

No jó, to by snad i šlo nějak zařídit, ale na jakou zdravotnickou Výšku mě přijmou s výučním listem? :(