Mini netbook. Která je lepší značka Asus nebo Acer? Díky

Nejlepší odpověď
Balu103

Osobne by som dal prednost Asusu pred Acerom, a perd obidve by som dal lenovo IdeaPad. Asus ma (pokial viem) lepsie vyrieseny servis ako Acer.
Doplňuji:
btw aj tak VSETKY notebooky vyraba iba jeden vyrobca – Quanta Computers Taiwan.

Další odpovědi
karolka<3

Určitě bych dala přednost asusu, acer neni zrovna nejlepší. Osobně vyzkoušeno a nedoporučuju.

Michal Kole

Podle mého názoru nelze porovnávat značky, ale spíše jednotlivé typy.

Jednou se povede dobrý výrobek jednomu výrobci a pak zase druhému.

Všechny firmy, chtějí, aby to bylo co nejlevnější tak šetří všude a podle toho to někdy vypadá (špatně vyřešené chlazení při vyšší zátěži, vrzání pantů, mrtvé body na displayi, …)