Ewíík

Mini fén na baterky?

Mohli by jste mi prosím poslat odkaz na (cestovní) Fén na baterky ?? Děkuji

Nejlepší odpověď
rtepp

A existuje ? Já vím jen o dětském na hraní.

Další odpovědi
P.T.

To asi nebude. Nejsem školení elektrikář, ale co (a kolik) by to muselo být za baterky, aby utáhly fén aspoň na 10 minut? Takový jsem ještě neviděl.

Hlada

Takový výrobek by byl prakticky nepoužitelný. Příkon fénu je řádově ve stovkách W, některé mají příkon přes 1 kW. K napájení by se musel použít automobilový akumulátor, odběr by byl v desítkách A při 12 V. Na malé baterie by mohl být jen ventilátor bez ohřevu vzduchu a to by bylo o zdraví.

Vercule

Holky, chtěla bych se zeptat, jaký fén máte doma a jste spokojeny? Můj mi odešel a hledám nový, kvalitní.

KaraskovaAl

Skvělou nabídku osobní péče, i fény, má Orava. Znáš tu značku. Podívej se na jejich nabídku, budeš nadšená a určitě si tam vybereš :)

TominkaFuky

Já jsem si tam nedávno kupovala tu obličejovou saunu. Koupila jsem si ji kvůli věčné rýme. Nepoužívám ji ani nějak moc dlouho a už jsem bez problémů. Tu osobní péči mají skvělou.

Cizecek.M

Ahoj, hodně se tady doporučovala Orava. Tu značku mám a spokojenost. Jaký ten fén sis nakonec vybrala a koupila?

Derrynka

Orava je skvělá značka, mám od ní docela dost věcí v domácnosti a se vším jsem spokojená maximálně. Nicméně, pokukuju tam teď po kulmofénu… s ním někdo zkušenosti?

Cizecek.M

Jojo, já ho doma má :) Je super, účes dělá naprosto senzační :)

Derrynka

Já byla nadšená hned po první použití :) Já jsem nikdy neměla tak hezký účes, jako díky této kulmě :)

KaraskovaAl

Jojo, ten jsem si kupovala nedávno a jsem s ním spokojená maximálně. Já jsem hodně líná na úpravu účesu a ten kulmofén mi hodně ulehčuje práci :)

Cizecek.M

To teda jo, kulmofén je skvělý pomocník. Já ho mám moc ráda. Účes je za pár minut doslova dokonalej.

KaraskovaAl

Je to přesně tak… Já jsem hlavně už byla unavená z toho, abych nosila pořád jen volný rozpuštěný vlasy nebo culík nebo drdol. Tak jsem si říkala, že ten loknovač zkusím a musím říct, že paráda. Nemusím nic řešit, natočím vlasy a jdu.

Honzin8

Tahle značka je super. Já mám doma od nich fén a pořídila jsem si i cestovní fén. A s tím jsem spokojená moc.

Vikki.vivi

Ahoj, tak jaký ten fén sis nakonec vybrala? Oslovila tě ta nabídka od Oravy?

Cizecek.M

Jo, tak Orava je super značka. Všechny jejich produkty jsou v tom kvalitě. Já samozřejmě od nich vše doma nemám, ale co mám, tak s tím jsem spokojená maximálně.

Vercule

Ano, dala jsem na vaše rady a na tu Oravu jsem se koukla a musím říct, že nabídka super :) Jsem opravdu nadšená výběrem :) Fén už mám doma a spokojenost maximální.

Cizecek.M

Tak super, to je práda. Neboj, budeš spokojená dlouho, te značka a jejich spotřebiče jsou fakt držáci :)

Cizecek.M

No, to je blbý. Taky jsem byla naštvaná, když mi můj fén odešel. Byla jsem na něj zvyklá. Ale teď jsem si koupila fén od Oravy a s ním jsem teda spokojená moc. Ta značka mi vyhovuje maximálně. Tak mrkni na jejich nabídku.

Honzin8

No, já mám teda fén od Oravy a musím říct, že s ním jsem spokojená moc. Taky jsem si kupovala nedávno, protože mi ten můj odešel, ale teď jsem teda spokojená maximálně.