Rylon

Minecraft ucet…

Jak mam koupit ucet protože jsem zadal všechny informace ale napsalo mne to chybu ,ale když jsem dal pokracovat ukazalo mne to purchase complete jenze se to nezaplatilo ani na internet banking to není zaplaceny tak bych potreboval vedet co s tim popřípadě nejaky podrobnejsi navod 😁
Za všechny odpovedi předem dekuji.
Doplňuji:
No ja mam Českou Spořitelnu a na uctu mam dost penez, jenze mne ještě napada jestli není potřeba zapnout nejake zahranicni platby :/, protože prez internet nakupuji porad… 😁

Nejlepší odpověď
marethyu_1

Tak si na debetni karte povol internetove platby, ja mam GE a v intertet gankong je to v sekci karty, tam das upravit a povolis internet platby, zepta se te to na kod kterej ti poslaly do mobilu. Nebo proste nemas dos penez na uctu :D aktualne MC stoji 516–520Kč. Jine reseni me nenapada :/
Doplňuji:
No jestli nakupuješ například na Steamu tak problém se zahraničím fakt nebude :D
Se spořkou zkušenosti fakt nemam, asi ti poradim jenom todle, domluv se s někým jiným kdo ti to koupí a ty mu pošleš peníze. Například kámoš, rodiče nebo tady: http://majncraf­t.cz/koupit-minecraft/ těm můžeš bez obav věřit koupilo to tam 90% hráčů na tom serveru :)
Já sem ho tam kupoval taky, bez problému, pak sem si založil účet v bance a kupoval sem ho asi 5-ti kámošům :D