kobranek

Minecraft: Stáhnete si tento skin?

http://www.mi­necraftskins.com/skin/46­5635/steven01/

Nejlepší odpověď
huxa

ne

barnajka

A bude mi to k něčemu dobrý, když Minecraft nehraju????? Já jenom abych si nestahovala něco, co mi pak bude ladem ležet v komplu a zbytečně užírat nějaký ten kB/MB místa… Ono je to sice zanedbatelný objem, já vím, no ale když by to mělo být úplně zbytečný, že jo??
Když si to stáhnu a ikonku si třeba prsknu na plochu…myslíš, že to třeba zažene případný viry a trojáky?? Jako takový strašák, víš…jak bývají ti pajduláci na poli, co maj' vohoz jak na maškarní (však strašák, no) a místo vlasů takový ty bodliny ze starýho koštěte..a tak si v tom poli strnule stojí jak po záchvatu obrny…a vypadají při tom tak blbě, že se k nim žádná škodná ani nepřilíží, protože by se musela umlátit smíchy? :)) Myslíš, že by mi ten skin mohl být taky nějak takhle užitečný???
Jestli ne, tak díky za nabídku, ale za sebe říkám, že nemám zájem. Promiň, vážně, ale další zbytečný krám do baráku zkrátka nechci :(

bolak

(kurňa ta se rozjela)

barnajka

A to víš že jo… Víš, kolik už mám takových neužitečných kravin v komplu natahaných? Na co další??? :P

bolak

to seš takhlenc snadno ovlivnitelná?

vidíš stáhněte si skin, tak ho stáhneš? bába ti řekne vemte si leták, tak si ho vezmeš? …ty máš těžkej život :))

čéééérstvá vejce, kůůůpte si vejce :)

barnajka

Za kolik ty vécata máš?????????????
A jsou domácí, nebo to máš z Makra ty šejdíři??????? :D

bolak

Jak to mluvíš..týýý… hele nedělej na mě Makra, jó? každej nemůže umět cizí řeči…

vajce u nás vozej až před barák, s takové tím trombónem,,to hlásej „čééééérstváá vejce,,kůůpte si vejce“ a když řádilo H5N1 tak ještě dodávali „néééjsou nakažené..nééééjsou nakaženéé“

no, ale jak říkám, pokud máš nutkání kupovat věci jenom proto že ti je někdo nabízí..a ty seš natolik zdvořilá že odmítáš i odmítnout, tak to je potom prekérní…to já bych třeba nemoch pouštět ani televizi s takovouhle nemocí, tam je to samý „bolí vás v kříži?“, „máte potíže s inkontinencí?“ …v hu sté šťá vě chuť o voc ná, ku bík zdra ví kubík chutná…a nevyahuj se vytáhni pušpap..no, to už sem se zas nechal unýst, každopádně pointu chápeš ne? ;)

barnajka

…ale Kubík byl náhodou dobrej :(
Na střední jsem si ho kupovávala na pití i na jídlo – já totiž nesvačila, neobědvala, tak aby aspoň pár kalórií do žaludku přišlo :D
Nejlepší byl ten ve skle, s malinama – jestli mrkev+jabko+ma­liny?…už nevím, jak přesne ta kombinace byla.
Ale banánovej se pít nedal – sladký jak cumel a ani to moc po banánech nechutnalo. Divný utrejch :(

bolak

HA, já tě trumfnu, já ani nesnídal :)

a pokud jde o svačinu, tak tu sem vynechával už na základce,.,,

takhle, né že bych neměl co, to já dostával, ale nikdy se mi nepodařilo, za těch dvacet minut co trvala velká přestávka, oddělit od chleba ten ubrousek ve kterým byl zabalenej…pár let sem to teda žral i s ubrouskem (ona teda máma neuměla moc vařit (ani chleba), takže ten ubrousek byl mnohdy chutnější než celá ta svačina), ale pak mě to taknějak začalo srát, a tak sem se na to vybod úplně…

nejhorší byly neděle, kdy se mně a bráchovi kontrolovaly aktovky před novým školním týdnem, a v tý mý se vždycky našlo pět plesnicejch chlebů (já to zapomněl vyhazovat)…pak sem za to vždycky dostal vejprask, já byl podviživenej takže sem musel žrát kdykoli to šlo, a kvůli těm chlebům na mě furt dotírali, proč že nežeru, tak sem jim tvrdil že se mi blbě kouše ta kůrka :)) tak pak mně dávali ke svačině normální jídlo, dokážeš si to představit? zazvonilo na velkou přestávku, všichni měli chleba nebo jogurta, a já, vosmiletý dítě, sem na lavici rozbalil sekanou.. nebo karbanátek..to byl vždycky trapas!!

barnajka

:D
Btw: a myslíš, že já snad snídala? :D Vstávání o půl třetí, ve tři ráno a první jídlo až po návratu dom, tj. ve 4 odpoledne nejdřív (spíš v 5).
Fakt mě trumfneš? :D

bolak

ha, a já sem celou školní docházku vůbec nevyměšoval!!!!

HA!! a sedma nakonec…

anonym

ano, vpravo je Download do PC