Tibca1

Minecraft residence

Dobrý den, chtěl by jsem se zeptat, zda někdo neví jak udělám v pluginu residence aby to bylo rozdělené na VIP a normálního hráče? Aby VIP to měl levnější a tak? Něví někdo jak se to dělá, kdyžtak návod či videjko? Dík.
Doplňuji:
nenajdu pls poraďte :(

Odpovědi
anonym

Stejně si to najdeš, tak že to nemá cenu ti sem psát. Tak že hledej!

Shizuka

Takových návodu je na internetu spoustu i video návodů a nebo se třeba zeptej nějakého zkušeného let's playera na minecraft