zeusko

MineCraft: Problém so Spusteím !

Cawte ja by som potreboval poradit pretože sa mi nejak nedari spojazdnit Minecraft súšal som už rôzne free verzie ale vždy pri spustení normále zaám meno heslo atd odkiknem upload a potom ked dam spustit tak sa to upgraduje a potom ako sa to už má spustiti menu sa objaví len čierne okno tak sa chcem opítat čím to je či mam slabé PC alebo nejaká iná chyba ? :D nvm inak mam AMD Sempron 1,8 GHz 3000+, RAM 1280 MB , ATi Radeon RX-9550 128mb screen http://www.image-share.com/ijpg-931-148.html

Odpovědi
Nanoon

A zkoušel jste počkat chvíli? Ja jsem si nainstaloval YogBox mod a od te doby musím čekat tak minutu, nez nabehne menu.

zeusko

skusil som čakal som aj 10min a nič a ku koncu to dokonca hodí not respoding…