Supercom

Minecraft pistonove dvere

Dobrý den, potreboval bych navod, jak udelat pistonove dvere na 2 packy, aby kdyz zatahnu za 1. nestane se nic a kdyz zatahnu za 2. take se nestane nic, ale kdyz spustim obe dve tak se pisy otevrou. Dekuji za odpoved a bylo by dobre nejake video.
Doplňuji:
muj e-mail: holomek.daniel@tiscali.cz

Odpovědi
LuK4S3k CZ

Napiš mě do správy tvůj email a já ti pošlu obrázek kde to máš a určitě to zvládneš přestavit a když se na to podíváš zjistíš že to je úplně jednoduché a šlo by to udělat i z více páčkama. Na stejném principu pracují i dveře na heslo.
Doplňuji:
Omlouvám se za chybu ve slově Zprávy :D

astroamateur

Ty 2 páčky napoj na AND gate http://www.mi­necraftwiki.net/wi­ki/Redstone_cir­cuit/cz#Hradlo_AN­D_.28.E2.88.A7­.29
a z and gatu na ty pistonove dvere :)