kgilich

minecraft na windows phone

dobrý den, dá se stáhnout minecraft pe do nokie lumie 620 zdarma (jako je u androidu .apk)???????
Díky

Nejlepší odpověď
Bedy

Navrhuju navštívit Marketplace a stáhnout si Survivalcraft. Mělo by to být to samé, co Minecraft Pocket Edition pro Android. Jinak přípona instalátoru aplikací pro Windows Phone je .xap. Nicméně jen málokde seženete instalátor, vše je v Marketplace. Inatslace z ostatních zdrojů je komplikovanější, je to z bezpečnostních důvodů. Díky bohu Windows Phone není Android.

Další odpovědi
Majkl95

Kámo Windows Phone je proti warezu dost jištěnej ;)