ixpektix

Minecraft na WIN 8 – chyba graficke karty

Dobrý den,
pokaždé když zapnu MC na WIN 8 tak mi to napíše tuto chybu(chyba níže) předtím jsem měl WIN 7 a šlapaloto tak neím co s tím prošel jsem skoro všechny fóra ale tam sem nic nenašel mám grafickou kartu G45/g43 express INTEL.

Proším poraďte děkuji předem
Bad video card drivers!

Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.
This can usually be fixed by updating the video card drivers.

--- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 --------
Generated 29.12.12 12:56

Minecraft: Minecraft Alpha v1.2.0_02
OS: Windows 7 (x86) version 6.1
Java: 1.7.0_10, Oracle Corporation
VM: Java HotSpot™ Client VM (mixed mode), Oracle Corporation
LWJGL: 2.4.2
[failed to get system properties (java.lang.Nu­llPointerExcep­tion)]

org.lwjgl.LWJGLEx­ception: Pixel format not accelerated
at org.lwjgl.open­gl.WindowsPee­rInfo.nChoose­PixelFormat(Na­tive Method)
at org.lwjgl.open­gl.WindowsPee­rInfo.choosePi­xelFormat(Win­dowsPeerInfo.ja­va:52)
at org.lwjgl.open­gl.WindowsDis­play.createWin­dow(WindowsDis­play.java:185)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ateWindow(Dis­play.java:311)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ate(Display.ja­va:856)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ate(Display.ja­va:784)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ate(Display.ja­va:765)
at net.minecraft­.client.Minecraf­t.a(SourceFile:198)
at net.minecraft­.client.Minecraf­t.run(SourceFi­le:560)
at java.lang.Thre­ad.run(Unknown Source)
--- END ERROR REPORT 807a7e2c ----------

Odpovědi
hulk

Možná najdeš řešení zde:
http://www.in­tel.com/p/en_US­/support/detec­t/graphics

Možná najdeš řešení i zde:
http://answer­s.yahoo.com/qu­estion/index?qid=2010­1124181322AA4U­ROO