Rino5000

Minecraft Lagy

Dobrý den
Mám Minecraft který mi děsně laguje (seká se) a to mám efekty na minimum. Zkoušel jsem některé návody na YOuTube jak se Lagů zbavit ale bez úspěchů. Co mám dělat?

Odpovědi
dalik12345

Laguje vám to na singleplayeru nabo na multiplayeru? Jestli to laguje na singleplayeru tak to je nějaká chyba v počítači a né minecraftu a jestli na multiplayeru tak je to internetem. Více vám říct nemohu, protože tuto hru nehraji, ale hraje ji můj syn ten by vám kdyžtak mohl poradit.