Half 2

Minecraft – bílá obrazovka ve vodě

Když v Minecraftu vletím do vody vidím bílou obrazovku, nějké obrysy kde ta voda končí a to je vše. Nemám kupovanou verzi (1.6.2) a pořád mi mizí TooManyItems i OptiFine. Kde je problém ?

Odpovědi
LuK4S3k CZ

Reinstaluj celý minecraft a odstraň složku minecraft v Start-Do příkazového řádku napsat %appdata%-kliknout na složku Roaming a Smazat složku minecraft. Pokud máš win XP tak Win + r tam napiš %appdata% a máš to. Tímto se ti smažou všechny mapy tak pokud si je chceš zálohovat tak zkopíruj všechny složky ve složce Start-Do příkazového řádku napsat %appdata% – Roamin – minecraft – SAVES

A z té složky saves si to hoď třeba na plochu a jak reinstaluješ minecraft tak to doté složky jednoduše zase hodíš.