kristyjar13

Minecraft- 64bit Java

Potřebovala bych poradit. Mám 64 bitový OS a javu jsem si také nainstalovala 64bit, ale v minecraftu mi to stále píše, že mám javu 32.bit.
Když hrajete a dáte nastavení- možnosti- nastavení grafiky- vykreslovaná vzdálenost: Velká- tak dole je to napsané. Děkuji za rychlé odpovědi :D

Nejlepší odpověď
Bedy

Skočte do Start-Ovládací panely-Programy a funkce a tam se koukněte, zda-li nemáte spolu nainstalovanou 32bitovou. Pokud ano, pryč s ní.

Předpokládám, že máte aktuální verzi javy, tedy Java 7 update 17.

Další odpovědi
www

Lepší bude ptát se hráčů na jejich fóru.

Zdroj: forum.majncraf­t.cz/categori­es/minecraft.13/