Pajuza

Jaký je je význam slova mindžovat?

Určitě pár z Vás zná písničku od Kontrafaktu – Keď Jazdíme My ( www.youtube.com/wat­ch?v=odp6sdJNUtg ) ale nedalo mi to, abych nezjistila význam toho slova, co je již výše uvedené. Jak by jste to vysvětlili?

„Mindžovat“ – význam

Nejlepší odpověď
anonym

Mindža, pokud si dobře pamatuji, tak nazývali cikáni ženské přirození!

Další odpovědi
Angi-Shy

(vulgárně, argot, slangově) vulva, pochva
Aranka mi nechtěla ukázat mindžu, ale aspoň kozy vyvalila.
(vulgárně, argot, slangově, přeneseně) hanlivé označení ženy, případně muže

More ta mindža ať jde třeba k čertu!

hned první stránka googlu, wikipeda: https://cs.wik­tionary.org/wi­ki/mindža

Také osobně vím, že je to cikáncky píča nebo kurva díky mé napůl cikáncké kamarádce, tak mindžovat bude asi kurvit nebo tak

Nerevarin

V případě toho songu je to spíš ve smyslu „pičovat“, nebo-li prudit apod.

bolak

dělal jsem několik let mezi cikány, takže:
mindža = píča
mindžovat = pičovat (př.: „drž hubu a nepičuj“ – ve významu jako neser, neotravuj, neopruzuj..atd.)

anonym

Svůj názor jsem ti napsal,ale Barbakan to smazal,dej si do google mindža a máš vše.

anonym

Ty chytráku, podívej se do zprávy kdo co smazal! Lháři!
Citace: Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: Mindža, pokud si dobře pamatuji, tak nazývali cikáni ženské přirození!
Nahlásil uživatel: Jugar
Z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování.