zdenekps

Lze požádat o mimořádný výpis z účtu (např. uprostřed měsíce)?

Prosím…Jde požádat o mimořádný výpis z účtu ČSOB? Např. vprostřed měsíce? Díky

Odpovědi
autacek

Za peníze v Praze dům.

Radius

Musí ten výpis jít udělat z internetového bankovnictví.
Třeba u int. bankovnictví České spořitelny si ten výpis můžeš udělat z 1 dne nebo několika dnů, vidíš pohyby na účtu, částky, čísla účtů, var. i konst. symboly, popisy a můžeš si to uložit do souboru PDF nebo CSV (data oddělena středníkem nebo čárkou).

U ČSOB to musí jít také.

Arne1

A ty si ho nemůžeš udělat sám?

Jiří Bohumil

V internetovém bankovnictví ČSOB je možno běžně navolit, v záložce „výpisy“ „nastavit filtr“. Zde je mnoho možností, za jaké období je výpis požadován.
Jinak je možno, pochopitelně, o toto požádat i v bance, ale bude to asi za nějaký poplatek.