veruniki

Miminko má kýlu ve varleti,jaký je operacni postup?

Nejlepší odpověď
kropitko

tak já tedy na rozdíl od dědapetr nejsem odborník, ale domnívám se, že kýla ve varleti, je něco jiného, než uzdička,,ale jak píši,,nejsem takový odborník,,,nebo uzdička, vlastně píše předkožka, nerozumím, jak předkožka souvisí s varletem,,

Další odpovědi
hanny 2

To se zeptejte doktora,který bude operovat!

dědapetr

Odpověď odborníka:
Dobrý den, uvolnění předkožky je v anestezii jistě příjemnější než bez ní (bolí to). Celkové anestezie se nebojte, dělá se co možná nejšetrněji a zákrok samotný také. Zákrok trvá cca 30 minut, provádí se obvykle z bočního řezu na šourku. Otevřou se obaly varlete, vypustí se přítomná tekutina a obaly se obrátí za varle, aby se zrušil kýlní vak.