misicka2310

Miminko a lekání

Ahojky měly jste to někdy z vašima dětma????
davidek muj 2 měsíční syn ze spaní tak 1–2–3krát deně pláče a hodně se i někdy leká ze spaní je to normální ?

Nejlepší odpověď
panenka

Je to Misicko normalní taky jsem se bála ze začátku jestli mým dětem něco není.Když jsem byla v porodnici ptala jsem se na to sestřiček a ty mě řekli,že i miminka mají sny a že to nic není.Vemte si miminko vždy k sobě nebo se k němu nahněte a dejte mu vaši ruku on jakmile vás přichytí prstíčkem ucítí vás tak už se lekat nebude.Já jsem si vždy děti brala na spaní do postele a když věděli že jsem u nich tak mi spinkali pěkně.