Mimibazar

Ahoj, máte někdo zkušenost s Mimibazarem? Chtěla bych prodávat věcičky po dětech, ale nevím jak na to. Díky!

Nejlepší odpověď
Dandi

Z okolí znám spoustu maminek, které si ho pochvalují…já zatím zkušenosti nemám…

Další odpovědi
Nuk nuk

Na mimibazaru jsem spíše jako nakupující, ale tady jsou podmínky prodeje: http://www.mi­mibazar.cz/pa­ge.php?id=3

Zdroj: http://www.mi­mibazar.cz/pa­ge.php?id=3

Lencis

Na mimibazaru prodávám i nakupuji a mohu potvrdit, že bez větších problémů. Jediné co doporučuji nepodcenit jsou komentáře, velice rychle si uděláte obrázek o kupující či prodávající a vyhnete se tak zklamání a zbytečným dohadům.

Pokud máte konkrétní dotazy, ráda poradím, ale myslím že vše velmi rychle pochopíte… chce to jen začít 😉

alenka901

Nabízíme vám možnost zvýraznění vašich inzerátů pomocí placeného členství. Členské poplatky pro maminky začínají od 49,– Kč za měsíc a pro komerční prodejce od 279,– Kč za měsíc. (Za komerční prodejce považujeme i uživatele, kteří mají vlastní e-shopy umístěné na internetových stránkách)
ČLENSTVÍ
Hvězdičky žádná
Platnost inzertních fotografií 3 měsíce neomezena neomezena neomezena neomezena neomezena
Počet inzertních fotografií 100 300 500 7­50 1000 1500
Detailní fotografie 3 6 6 12 12 12
Oblíbení inzerenti 10 100 100 10­0 100 100
Oblíbené fotografie 10 100 100 10­0 100 100
Aktualizace inzertních fotografií 10* 15* 25** 33** 50**
Počet aukcí za sedm dní *** 1 aukce 3 aukce 6 aukcí 8 aukcí 10 aukcí
Větší náhledové fotografie
Nejnovější fotografie v seznamu inzerentů
Odkaz mimibazar.cz/jmeno
Odkaz na vlastní webové stránky****
Zařazení do losování o ceny
Vodotisk mimibazar.cz/jmeno
Možnost prodávat NOVÉ ZBOŽÍ
Vlastní bazárek
Počet zobrazení inzertních fotografií
Odkaz na úvodní straně
Fotografie na úvodní straně
Odkaz na vlastní E-shop *****
Stříbrňáky na textovou reklamu 0 100000 3000­00 600000 800000 1000000
Cena členství za měsíc ZDARMA od 49 Kč od 149 Kč od 279 Kč od 399 Kč od 499 Kč
INFORMACE INFORMACE INFORMACE INFORMACE INFORMACE INFORMACE

AKTUÁLNÍ CENÍK ČLENSTVÍ

  • možnost aktualizace inzerátů a fotografií starších více než 3 dny

** možnost aktualizace inzerátů a fotografií starších více než 24 hodin

*** Aukce v rámci členství je nutno vyčerpat během trvání členství. Nevyčerpané aukce se NEPŘEVÁDÍ ani nikam nepřipisují. Pokud má uživatel zájem o balíček aukcí, provádí jeho objednání na serveru www.mimiaukce.cz

**** Odkazem na vlastní stránky je myšleno na stránky osobní (blog, fotogalerie), tedy neobsahující komerční obsah. Pro odkazy na vlastní eshop pak slouží členství Diamant, kde je v ceně zahrnut odkaz na vlastní eshop či podobně provozované stránky.

***** E-shopy provozované v našem systému MIMISHOP mohou mít pod inzertními fotografiemi odkazy na E-shop již od členství Safír

Při inzerci ZDARMA je omezena platnost inzertní fotografie na 3 měsíce od vložení nebo poslední aktualizace, pokud měl inzerent předtím placené členství.

U programu Ametyst je minimální platba na 3 měsíce tj. 169 Kč.

Během trvání programu lze vždy přejít na jiný. Zbývající členství se automaticky přepočítá na vyšší a uživatel si pak může již dané členství sam prodloužit. Změna programu na nižší může býti zamítnuta v případě, kdy uživatel požaduje menší členství, než které musí mít. (tzv. Komerční prodejci). V případě že komerční prodejce bude chtít své členství snížit, musí upravit stav svých fotografií tak, aby byla změna povolena.

Provozovatel si vyhrazuje právo nevyhovět žadateli o zřízení placeného členství nebo nepovolit vybraný typ členství.

Pokud má uživatel členství neodpovidající podmínkam inzerce na stránkách, členství mu může být přepnuto na nejbližší potřebné členství. (Např. uživatele se členstvím Ametyst nebo Rubín, kteří začnou nabízet ve svých fotalbech prodej komerční (nové věci, více velikostí použitých věcí, věci na objednávku, uživatelé nabízející nabídku prací vč. přivýdělku a pod.)

Na úvodní straně je vždy náhodně zobrazováno 60 inzerentů s náhodným fotem se členstvím DIAMANT a 15 odkazů na stránky členů se členstvím SMARAGD.