pezzi

Miluju nejlepší kamarádku a bojím se jí to říct

bojím se jí to říct protože se bojím odmítnutí a toho že už to nebude jako dřív..

Odpovědi
anonym

Neboj se ničeho, city musí ven. Přece je nechceš držet v sobě, schované..

anonym

Asi bys měla v první řadě zjistit, jaká je její sexuální orientace. Přijít o kamarádku se dá moc rychle.

Navíc je mi dnes už dávno jasné, že dnešní mladá generace je rychlá s úsudkem o svých citech k jiným osobám. Rychle se zamilováváte a rychle se odmilováváte, ale pokaždé za velmi dramatických okolností, které s Vámi musí řešit aspoň další 10 cizích lidí. Tím nenarážím konkrétně na Tebe – zažila jsem to s vyženěnou dcerou u svého synovce. Dnes je tahle holčina s „lesbickými“ sklony z puberty šťastně vdaná, má dvě děti a na tohle období vzpomíná moc nerada.

Teď mi upřímně řekni, záleží Ti na kamarádce, na sobě, nebo na Vašem vztahu?
Tady Ti můžeme všichni radit jako mourovatí, ale pokud nebudeš mít sama jasno v sobě, tak se z místa nepohneš.

lenule014

Já jsem holka a myslím si,že když už jste nejlepší kamarádi,tak byste jí mohl něčím naznačit zájem o vztah a počkat na její reakci. Hodně štěstí :)

Kláruška=)

Zkus jí někam pozvat=)