Mr.Coki

Miluju Janu Mackovou poradte jak mam zapomenout ? prosím

=S
Doplňuji:
Nejde zapomenout už jí miluju asi 5 měsíců

Nejlepší odpověď
quentos

to je běh na dlouhou trať, nebude to hned. Je to fráze, ale spraví to čas. Pomohou přátelé, pivo s mírou. společnost, koníčky, muzika na plný koule nebo ponoření se do práce. Ale soudě podle tvých dotazů, té asi moc nemáš.

Další odpovědi
kropitko

najdi si kamaráda

BENYTA

Nechceš místo Jany Mackové milovat kluka?
Tady jich najdeš dost…třeba TENTONONC,ten by tě určitě chtěl…

panenka

Doporučuji ti nemyslete na ní chodit do společnosti mezi své známé ,na diskotéky hlavně nezůstávej doma zavřený jinak budeš na ní neustále myslet a nezapomeneš.
Doplňuji:
Věřím tomu že pokud se budeš snažit a chtít zapomenout tak zapomeneš.Já vím jaké je to těžké zapomenout ale musíš se ty sám nutit uvidíš že to zvládneš.

oskar

Pro jedno kvítí slunce nesvítí.Rozhlédni se kolem sebe a najdi si jinou.