Wendysek.W

MILUJU HO A NEVÍM JAK HO OSLOVIT

Cvičím MMA a zamilovala jsem se tam do jednoho kluka no a mluvím sním normálně pohoda no ale nevím jestli mě má rád a chtěla bych s ním nebo s někým jiným chodit , ale nevím jak pomoc te mi prosím Wendysek.W

Odpovědi
huxa

řekni mu, že mu dáš a uvidíš, jak za tebou poletí, jestli je stejný jako ty…

venkovan

Nejdřív si musíš uvědomit, co si pod tím chozením s ohledem na tvůj věk představuješ. Potom si odpověz co vlastně chceš – s ním nebo s někým jiným chodit je dle mne dost podivné.
Na chození v rovině jak to většina starší populace je ještě nějaký ten rok čas. Na kamarádství je to tak akorát.

chachar1922

Ale zamilovat se a milovat je úplně něco jiného :)