Baruu123

Jak říct kamarádovi, že ho miluju?

Mám hodně ráda jednoho kluka… mýho kamaráda, ale nevim, jak mu to mám říct… poradíte mi prosím?:)

Ne, neni mu 17 a nejmenuje se Kuba

Nejlepší odpověď
Löwe

Zkus použít ústa…

Další odpovědi
JájsemRaibek

Hele a není mu náhodou sedumnáct? A nemenuje se Kubíček?

Mc Merkurion

jak říká Löwe: zkus použít ústa,a nemusíš u toho ani nic říkat…

ptáč

Tak počkej, chceš tím sdělit prostřednictvím těchto velice rankovních stránek, že jsem to já? Znáš takovýto zakecání, kdy se kluk zakecal s kamarádkou a najednou zjistí, že š..á a š..á?

anonym

Na plný pecky.

bolak

Löwe: Radši buď konkrétnější a rovnou napiš i jakým způsobem, jinak by to mohlo dopadnout špatně.