Topovka333

milující chudý nebo bohatý a nejistý??

Ahoj,jak by jste se rozhodli mám kluka,který mě miluje ale není zrovna „bohatý“ a pak je tu druhý který by měl zájem a je dost dobře finančně zabezpečený..,kte­rého si mám vybrat?? :-o Jsem normální holka ani né bohatá ani chudá,ale popravdě kdo by si radči žil život s penězi, než bez?? asi každý.. 😁 Tak poraďte kterého si mám vybrat?? 🙂

Nejlepší odpověď
arygnoc

overené:

bohatého za manžela, milujúceho za milenca.
a máte oboje.

;-Q

Další odpovědi
iceT

Hezký,moc hezký,chudej tě miluje a bohatej by měl zájem. A co ty,ty miluješ kterýho?

anonym

Jak ty víš, že chudý zůstane navždy chudým?Momentálně možná, ale vlastní pílí se může taky dostat výš a ty ho v tom podporuj, momentálně v učení, aby se dostal na dobrou školu

Awe

Tady jde krásně vidět jak ženy přemyšlí už od „mala“…
Doplňuji:
Jinak doporučím ti toho bohatého…Bude k tobě hnusný možná ti pár flákne a pak si uvědomíš co si udělala za chybu.A u toho dalšího už nebudeš takhle přemýšlet

ReHu

Kterého máš ráda ty?
Není vůbec podstatné, jak na tom je který teď.
Důležité je, jak přemýšlí a kam směřuje.
Aktuální majetek může být krátkodobý a ten, který není zrovna „bohatý“ to může daleko dotáhnout.
Jak ten movitý k finančnímu zabezpečení přišel? Sám svou prací? Nebo má majetek jeho rodina.
Prostě se dívej dopředu a představ si budoucnost. Tu naznačuje myšlení a případné cíle. Bez nich nebude nikdy nic.Ani fin.zajištění ani harmonický vztah.

anonym

Na prachy nikdy nekoukej!
Musíš to sama vycítit,kterýho bys měla mít ráda a ne se na to ptát.
Chudý tě miluje,tak ho ber,když bohatý má jen zájem.
Podle mě-
jasná volba.

marci1

Záleží na tom, co má pro Tebe větší hodnotu – láska nebo peníze ? Peníze bez lásky = snažší život bez pocitu štěstí. Rozhodnout by mělo Tvé srdce a to se jistě přikloní k lásce ( jestli ji také cítíš ). 🙂 ♥

ivzez

Přece toho, kterého miluješ.
Nemiluješ-li ani jednoho, pak žádného!