Milujete se raději po tmě nebo při světle?

Otázka je položena.
Doplňuji:
Krásný je to taky při svíčkách

Nejlepší odpověď
Banán88

svetlo.. pritmi ale viditelno, sero a polosero ..nejlip sero a osvetleni blesky bourky (to je top)

Další odpovědi
dnb

Jak kdy, když přijdeme ze zábavy, tak i při světle.. :-O
Ne, ve většině případů při světle a při těch svíčkách je to opravdu velmi romantické. Po tmě snad jedině, když jsem na dranc a je mě to už jedno…

marci1

Je to úplně fuk, jestli je tma, světlo, svítí svíčky, měsíc, ohňostroj ap. ! 🙂

NelieM

nejraději když je tlumené světlo, nebo zapálené svíčky, ale aji při světle :)

PetrXY

To záleží na vzhledu protějšku.

Pepa25

Co jsem tak vypozoroval, tak značná část dam preferuje tmu, s poukazem na svou údajně nehezkou postavu nebo stydlivost. Jinak si myslím, že VŠICHNI pánové preferují, když něco uvidí …

gagaga

uz si nepamatuju ..
;(

  • iv-

gagaga

jeste jsem chtela napsat, ze me uz zbyly jenom ty svicky..
ale jeste radsi pripisu : zapaleny ! :)

  • iv-

anonym

😁