Miss Cairo

Miluje mně ?

ahoj, takže ačalo tím že se mi začal líbit jeden kluk . on však o mně ani nevěděl byl z vyššího ročníku. tak jsem mu dávala do šatní skříňky dopisy. ale takový blbosti co jsem psala. Stydím se za to, normálně bych to nikdy neudělala. No a on byl naštvaný. tak jsem si ho přestala všímat úplně jsem ho vypustila z hlavy no a pak asi po půl roce se stalo to , že mi jeho kámoška řekla, že je prý zamilovanej. Nebo když jsem šla tak se na mně koukal na narazil při tom do lavičky pak taky , že když jsem měla vystoupení tak mi ze všech nejvíc tleskal. A když kolem mně projde tak sklopí zrak a dívá se na zem. Nebo najednou začal používat parfém. Tak nevím poraďte mi prosím. A kdyby mně miloval tak co mám udělat aby vyjádřil svoje city?

Nejlepší odpověď
Drap

My to tady asi těžko odhadneme. Co se zkusit zeptat přímo dotyčného ? Jedině ion může poskytnout správnou odpověď.

Další odpovědi
Agneta

No sáámóó :DDD
To je úplně jasňačka:DDD
Teď už úplně stačí, když hneš prstíčkem, a máš ho :DDD

setapouch

Samozřejmě, že tě miluje. Nebo se se ti jen chce dostat do kalhotek. Nebo možná ani to ne a když na tebe kouká, říká si „to je ta divná šereda, bacha na ni“.
Jak to podle tebe máme vědět?

ivzez

Ne.
Kdyby tě miloval,
už bys to věděla.