hanulka11

Milovníci květin …už jste uklidili choulostivé květiny ?

U nás se dnes silně nyní na noc ochladilo, myslím, že to rána to šlehne. Ještě jsem rychle nyní něco uklidila.

Nejlepší odpověď
Deli

Ano, taky dnes odpoledne. Předpověď hlásí v noci až –3. Jelikož jsme u potoka, bude u nás mrznout určitě. Nastěhovala jsem své muškáty, palmu, juku, liboru a krásně rozkvetlou begonii ze zahrady na půdu. (Manžel dnes ležel, má horečku a je mu zle, tak jsem to odtahala sama. Jak to včera zmoklo, docela jsem se pronesla.)
A to jsem dnes ještě sklízela papriky ze záhonku a asi 10 jahod jsme našli a Gitulka je zbaštila. V říjnu!

Další odpovědi
mosoj

Plzeń-sever 23:15 + 3oC – teploměr metr nad zemí ale na dveřích domku.
Tlak po včerejšku vysoký jako při nadherném počasí. Typuji ráno – 4 oC.

anonym

Zatim jen balkonove … -iv-