georgia

Milonová výhra v loterii

Co by ste udělali,kdyby jste vyhráli ve sportce miliony? pomůžete i na charitu? Komu nejdřív?
Doplňuji:
To ti tedy věřím,že nejhorší co by tě mohlo zaskočit-je tvoje sestra!

Nejlepší odpověď
afro.minerva

Já bych na prvním místě dostala strach, že se strašně moc pohádám s celou svojí rodinou. Hlavně s mojí sestrou. Ta by určitě jen tak přes srdce nepřenesla, že mám tolik peněz. Moji rodiče by samozřejmě měli hronej problém s tím, že ty peníze mám já a ne moje sestra.

A co bych udělala já? Tak zaprvé bych dala dostatečnou sumu stranou, aby měla moje maličká na studium dost peněz. Potom bych koupila dost velký pozemek, aby si můj manžel mohl udělat oboru s jelenama, srncema, divočákama a muflonama. Dál bych nechala postavit velký krásný dům na kopci s výhledem do krajiny, aby jsme měli všichni dostatek místa k bydlení. Nakonec bych nějaké peníze uložila do různých bank na vysoký úroky, aby nám ty peníze taky něco vydělávaly. Nakonec bych koupila několik bytových domů, ze kterých bych měla nájmy.

Když bych měla zajištěnou vlastní rodinu, tak bych určitě vzala určitou část a věnovala to určité organizaci. V žádném případě ne Charitě. K potřebným by se dostalo jenom část z těch peněz. Pravděpodobně bych nechala postavit takovou tu vesničku, kde mají opuštěné děti náhradní maminky. Nevím, jak se to jmenuje a asi bych věnovala peníze Dětské onkologii v Plzni. Na rozvoj a hlavně financování těch „tet“, které se tam starají o ty chudáčky a hlavně se s nima mají mazlit.

Doplňuji:
A to je taky důvod proč vůbec nesázím…:-)

Další odpovědi
ten který je

Koupil bych si nějakou chatku v krásné přírodě a tam pobýval.Jinak bych ale do práce chodit nepřestal.Když by mne šéfové moc buzerovali a vyhrožovali vyhazovem čekajíc že se z toho rozklepu,měl bych z toho ohromnou legraci.:-)

Vicki

Nechala bych postavit útulky pro opuštěná zvířátka.

panenka

na prvním místě bych si poplatilo svoje pak si zabespečila děti potom bych dala peníze i na charytu a pokud by ještě něco více zbylo koupila bych si někde chatu a zbytek bych si nechala

johny.bello

ahojky, kdybych vyhrála, určitě bych nějakou část na charitu dala. Asi jako první lidi komu bych dala by byla moje maminka a taťka. Pak o trochu méně svým 3 sourozencům. Kdyby to bylo třeba 6–7 milionů tak bych si s přítelem postavila domek tak 4+1 do těch 4 milionů i s vybavením veškerým. A za zbytek bych si udělala autoškolu a koupila nějaké ojeté auto za 100 000.

fortin

Podivil bych se že o mě ženy mají takový zájem. Měl bych stovky přátel. Najednou bych byl temperamentní, měl radost ze života, začal plánovat budoucnost a začal žít jako člověk a né obyčejné prase. Těšilo by mě že jsem charita.

nukušinka

nějaké peníze bych dala rodině něco bych si uložila a určitě bych postavila utulky pro zvirata a nejake penize bych dala do detskych domovu

Sindy

V první řadě, bych peníze použila na koupi RD a jeho vybavení…Pokud by zbylo ještě něco uložila bych to na spořící účet nebo do jiné dobře úročené investice…

bartt13

Ja bych se zblaznil a tak 400tisic bych dal na charitu proti rakovine

Nuk nuk

Na podobnou otázku kdysi jeden člověk ragoval, že dokud člověk opravdu nic podobného nezíská, je velice jednoduché říci, že dám tolik a tolik na charitu, ale ve skutečnosti by si to většina lidí nechala.
Takže odpovím realisticky:
1 – Bych splatila všechny své dluhy. Nemám jich sice mnoho, ale nepříjemné jsou mi dost.
2– Vybavila bych byt lepším nábytkem a vybavením, a pokud by těch milionů byl dostatek, možná bych i pořídila jiný dům.
3– Část bych určitě uložila, ať už sobě nebo dětem, protože ony takové miliony se rozkutálí a pak se člověk opět musí vrátit do reality, že.
4 – nakonec doufám, že by zbylo i na tu charitu.

Klarisa

Dala bych peníze dětem a něco si nechala pro sebe na živobytí a také bych obešla nemocnice,jestli nepotřebují peníze na přístroje,které nutně potřebují a nejsou na to peníze.

anetadela1

Já bych v první řadě splatila všechny naše půjčky a hypotéku. Pak bych něco dala našim a bráchovi a manželovým rodičům a švagrový. Dala dostatek peněz dětem na účet. A pokud by pořád ještě hodně zbývalo, tak někam do dětských domovů, nemocnic a tak…
Ale jak psala Nuk nuk, třeba by realita byla úplně jiná. Bůh ví…