Miliardový byznys s chudobou dotovanou státem pokračuje. Města experimentují se sociálním bydlením pro chudé?

Kdo by to řekl že města v ČR budou takto experimentovat se sociálním bydlením pro chudé a dělat miliardový byznys s chudobou dotovaným státem. Že by hyenismus a byznys kdo chce bydlet ať zaplatí! https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/miliardovy-byznys-s-chudobou-dotovanou-statem-pokracuje-mesta-experimentuji-se-socialnim-bydlenim-jak-dovedou-43778?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

Odpovědi
Drap

Města neexperimentujá. Tak je nastavený zákon.

Kepler

Těch 10 miliard bylo státem špatně vynaloženo. Záleží na tom, komu ty dotace padnou do pařátů a ti si pak s těmi penězi dělají, co chtějí. Ano, je to hyenismus, ale vina je na nedostatečně propracované legislativě. I tak se bohužel u nás pořád hospodaří, miliardy lítají luftem a hraboši hrabají.

Mc Merkurion

… nesmíš věřit všemu, co novináři říkaj a píšou, oni dokážou velmi zkreslit situaci … kdyby nebyly ony dávky na bydlení, nic takovýho by se řešit nemuselo (proč někomu doplácet a jinej ať platí? kdyby věděli, že nedostanou příspěvek na bydlení, budou se snažit najít lacinější nájem >>> o tom mne nikdo nepřesvědčí!) …