Kepler

Milé dámy, jakého chlapa byste si zvolily a proč?

  1. Bohatý metrosexuál, který sice rukama nic neumí, ale může si všechno koupit.
  2. Farmář, takový ten mužný typ, p*del ošlehaná větry, vonící potem a tabákem, pracant který všechno zvládne.

Další otázka: je pravda, že ženské mají radši hajzlíky?

Nejlepší odpověď
da ny

Ženské nemají rády hajzlíky, ale přitahují je (jsou vyt)rvalí 😉 Až když se opakovaně napálí…
Výběr je slabý 😁
Ženy po 40, bez HA mívají velmi citlivý čich. My, co jezdíme MHD a pracujeme ve zdravotnictví „chlapa“ páchnoucího potem, močí a tabákem vedle sebe.
fakt nezvládneme…
„Metrouš“ je také „dáreče“ ;-D.
Oni ti chlapi páchnoucí potem a tabákem někdy také nic neumí.
Mnoho věcí jsem dříve zvládala sama, nyní mám jisté zrakové omezení (tak už si zásuvku nebo vypínač sama nevyměním a kocouři na bílené zdi se množí :)).
Za mne tedy klidně po práci vymydleného farmáře 😁
Nebo umírněného metrosexuála, řemeslníky objedná a zaplatí 🙂

Já už jsem tak nějak „vyléčená“ a vím, co nechci, ;).
Pokud bych neměla 1. nebo 2. denně doma, snesla bych na čas to i ono 😁

Další odpovědi
marci1

Ani jednoho ani druhého. Jsem skromná, stačil by mi: průměrně bohatý muž, kterému funguje mozek i obě ruce, je slušně oblečen, čistý, vonííí a hlavně je s ním legrace. 🙂
Hajzlíky nebrat! 🙂

Lamalam

A kde jsou k mání? Většinou jsou na výběr kombinace obou zmíněných typů – rukama nic neumí a smrdí.

zjentek

Já bejt „průměrná“ ženská, tak ve vlastním zájmu beru co je a moc bych si nevyskakoval, asi tak! ;)

pepe88

XD dobrý.

Kepler

pepe: vysvětli!