Avatar uživatele
Kepler

Milé dámy, jakého chlapa byste si zvolily a proč?

  1. Bohatý metrosexuál, který sice rukama nic neumí, ale může si všechno koupit.
  2. Farmář, takový ten mužný typ, p*del ošlehaná větry, vonící potem a tabákem, pracant který všechno zvládne.

Další otázka: je pravda, že ženské mají radši hajzlíky?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Anikitos před 2532 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Ženské nemají rády hajzlíky, ale přitahují je (jsou vyt)rvalí 😉 Až když se opakovaně napálí…
Výběr je slabý 😁
Ženy po 40, bez HA mívají velmi citlivý čich. My, co jezdíme MHD a pracujeme ve zdravotnictví „chlapa“ páchnoucího potem, močí a tabákem vedle sebe.
fakt nezvládneme…
„Metrouš“ je také „dáreče“ ;-D.
Oni ti chlapi páchnoucí potem a tabákem někdy také nic neumí.
Mnoho věcí jsem dříve zvládala sama, nyní mám jisté zrakové omezení (tak už si zásuvku nebo vypínač sama nevyměním a kocouři na bílené zdi se množí :)).
Za mne tedy klidně po práci vymydleného farmáře 😁
Nebo umírněného metrosexuála, řemeslníky objedná a zaplatí 🙂

Já už jsem tak nějak „vyléčená“ a vím, co nechci, ;).
Pokud bych neměla 1. nebo 2. denně doma, snesla bych na čas to i ono 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Ani jednoho ani druhého. Jsem skromná, stačil by mi: průměrně bohatý muž, kterému funguje mozek i obě ruce, je slušně oblečen, čistý, vonííí a hlavně je s ním legrace. 🙂
Hajzlíky nebrat! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

A kde jsou k mání? Většinou jsou na výběr kombinace obou zmíněných typů – rukama nic neumí a smrdí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Já bejt „průměrná“ ženská, tak ve vlastním zájmu beru co je a moc bych si nevyskakoval, asi tak! ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pepe88

XD dobrý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

pepe: vysvětli!

před 2532 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek