Sue90

Miláčkové pomohl by mi tu někdo prosím s propojením 5.1 k PC v tomhle se total ztrácím :(

http://sue90.raj­ce.idnes.cz/nas­tenka/ myslíte, že to nějak půjde do sebe, Za nekvalitu fotek se omlouvám, nešlo to bohužel jinak…

Nejlepší odpověď
beer

Pokud tady máš nějaké své miláčky, kontaktuj je interní poštou !!
A co to je 5.1 neuvádíš..

Doplňuji:
Podle kategorie soudím, že se jedná o reproduktory. Tvůj miláček ale nejsem ani být nemíním, zeptej se proto jeho ))

Další odpovědi
Reezo

subwoofer chceš propojit s pc? nebo co? co to je to 5.1?

V první řadě musíte mít 5.1 zvukovku, ta pak má vzadu o dvě jack zásuvky navíc. Jedna je na zadní repráky a druhá na Subwoofer a center.

Hlada

Z těch fotek není zřejmé, jestli k těm reprobednám je někde zesilovač. To je podmínka. K výstupu ze zvukové karty se nedá reproduktor připojit přímo.
Zvuková karta nejspíš umožňuje připojení 5.1 reproduktorů. Pochybuji, že by oranžový byl digitální výstup.

Sue90

má to být pozůstatek z domácího kina a ráda bych ty repráky bouchla ke kompu, ale není k tomu žádná kabeláž – značka není uvedena – vůbec netuším co s tím… PS: nehuč

beer

Chovej se jak se patří a hučet nebudu, tady není dětský chat.. ))

anonym

Nikdo tě nenutí odpovídat.