Avatar uživatele
Andělé

Milá iv,jak dopadla Vaší skoro snaše maturita?:-)

Před státní maturitou jste psala,že bychom si po ní mohly dát vědět:-) Dnes jsem se dozvěděla,že jsem čerstvá maturantka a v pondělí si jdu pro vysvědčení…nejspíš se štěstím po…:-).Byly to opravdu nervy,šílený strach,pořád tomu nemůžu uvěřit…
Doufám,že i Vaší skoro snaše přálo štěstí:-)
Doplňuji:
Moc Vám Kerberus děkuji:-),spadl mi přímo balvan ze srdce,je to velká úleva…No zatím se pořád nemůžu rozhodnout,jestli jít dál nebo si hledat práci.Chtěly jsme s kamarádkou na pedagogiku,ale zatím váhám…Ještě jednou děkuji,moc mě to potěšilo:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, dědapetr, anonym před 4691 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Gratuluji Spadl vám kámen ze srdce. V pondělí to budete mít černé na bílém. Pak určitě uvěříte .. Co bude dál?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Gratuluji k úspěchu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

vítejte mezi dospěláky.

jen tak dál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak mam 2 zlaticka. Kristynku a vas ! Moc blahopreju . " Nase mala " mi jen napsala : Mam to ! 🙂 Uvidim ji asi az za tyden. ! 🙂
Pozdeji ale napsala , ze nekolik spoluzaku neudelalo ustni a nektere statni… tak i plakala. 🙂 Darky uz ale nasla , hledala porad , jeste ji nakoupim nejake pripravky na vlasky. 🙂
P.S. Holku mame 3 roky. Opalovala se u nas vloni na zahrade ( mame psa ) … ja se k ni priblizila a dala ji pusinku na tvar. A ona : jdi do pr… , mrcho !! No , vysvetluje mi to do dneska , ze myslela , ze ji olizuje Jesinka. Ja ale do dneska tvrdim , jakou mam skorosnachu. 🙂 Hodne stesti i do budoucna a jste hodna , ja uz zapomnela. ☹ Baba , no. ! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vagra

Blahopřeji Vám k významnému kroku do života.

před 4690 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek