Andělé

Milá iv,jak dopadla Vaší skoro snaše maturita?:-)

Před státní maturitou jste psala,že bychom si po ní mohly dát vědět:-) Dnes jsem se dozvěděla,že jsem čerstvá maturantka a v pondělí si jdu pro vysvědčení…nejspíš se štěstím po…:-).Byly to opravdu nervy,šílený strach,pořád tomu nemůžu uvěřit…
Doufám,že i Vaší skoro snaše přálo štěstí:-)
Doplňuji:
Moc Vám Kerberus děkuji:-),spadl mi přímo balvan ze srdce,je to velká úleva…No zatím se pořád nemůžu rozhodnout,jestli jít dál nebo si hledat práci.Chtěly jsme s kamarádkou na pedagogiku,ale zatím váhám…Ještě jednou děkuji,moc mě to potěšilo:-)

Nejlepší odpověď
annas

Gratuluji Spadl vám kámen ze srdce. V pondělí to budete mít černé na bílém. Pak určitě uvěříte .. Co bude dál?

Další odpovědi
dědapetr

Gratuluji k úspěchu.

arygnoc

vítejte mezi dospěláky.

jen tak dál.

anonym

Tak mam 2 zlaticka. Kristynku a vas ! Moc blahopreju . " Nase mala " mi jen napsala : Mam to ! 🙂 Uvidim ji asi az za tyden. ! 🙂
Pozdeji ale napsala , ze nekolik spoluzaku neudelalo ustni a nektere statni… tak i plakala. 🙂 Darky uz ale nasla , hledala porad , jeste ji nakoupim nejake pripravky na vlasky. 🙂
P.S. Holku mame 3 roky. Opalovala se u nas vloni na zahrade ( mame psa ) … ja se k ni priblizila a dala ji pusinku na tvar. A ona : jdi do pr… , mrcho !! No , vysvetluje mi to do dneska , ze myslela , ze ji olizuje Jesinka. Ja ale do dneska tvrdim , jakou mam skorosnachu. 🙂 Hodne stesti i do budoucna a jste hodna , ja uz zapomnela. ☹ Baba , no. ! 🙂 -iv-

vagra

Blahopřeji Vám k významnému kroku do života.