Milá ICE T,

Já vždycky chodím s křížkem po funuse,ale není pozdě pogratulovat ku zlaté příčce,a doufám,že tu s námi ještě dlouho pobudete,hezký zbytek dne!

Nejlepší odpověď
annas

Také se připojuji.

Další odpovědi
iceT

Děkuju vám všem za podporu tady na odpovědích.Bez vás a dalších uživatelů bych na to pomyslné zlato nedosáhla,a díky za zajímavé otázky,bez nichž by to přece nešlo.
Krásný den všem…

dědapetr

Taktéž gratuluji k úspěchu a ke zlatu a díky.

SajmonModer

Taktéž gratuluji! IceT mám velice rád, znám ji sice jin chvíli, ale za tu dobu na mě stačila udělat obrovský dojem! Musím konstantovat, že jsem si našel krásného „online“ přítele! Děkuji iceT, že jsi! :)

ten který je

Gratuluji a děkuji za zajímavé otázky i odpovědi.Doufám že ještě dlouhou dobu zde zůstanete.

hanulka11

Také připíjím na úspěch a postup na zlato

vyberte si jaký chcete …hihih já si vyberu červený

http://img.na­dapenny.com/t20/110­48/nadap113951170­440237.jpg

hanny 2

Připojuji se k velké gratulaci,„zlato“ – to už je opravdu úspěch!Já jsem asi týden zatím „jen bronzová“,takže k vítězství mám ještě daleko.

stana73

AŤ se ti daří a samé dobré lidi kolem sebe

arygnoc

Prósit.
Co dodat, vše už bylo řečeno.

johana 56

Gratuluji.Doufám,že nám tápajícím nedojdou otázky.Vy máte určitě spoustu dalších užitečných odpovědí v zásobě.Možná by se mohl přidělovat i stupeń diamantový.

Pralinka1979

Též z celého srdíčka gratuluji… Mnohokrát mi pomohla odpovědí 🙂 děkuji

Miroslavst

Sice pozdě, ale přece.
Takže milá ice, dovol abych i já pogratuloval k dosažení zlaté příčky a jak jinak než obrázkem:
http://img.na­dapenny.com/t20/110­87/nadap161221268­740232.jpg