briketka10

Mikuláš ztratil plášť, znáte to a jak je to dál ?? budete někdo chodit strašit děti ??

Nejlepší odpověď
manon

…Mikuláška sukni, hledali, nenašli, byli oba smutní. :)
Doplňuji:
Děti se nemají strašit. Nic dobrého to nepřináší. Má to být pro radost, maximálně trochu toho tajemna – ale opatrně, rodiče by měli velmi citlivě vnímat, jak to jejich dítě bere a přizpůsobit se tomu – čert může zůstat klidně za dveřmi, když na to přijde. Nechcete přece, aby vaše dítě po zbytek života z toho zážitku koktalo… (a to planě nestraším…).

Další odpovědi
www

Mikulášská nadílka nemá být strašení dětí!
Chodit nebudu, říkanka je ve zdroji.

Zdroj: www.detskestran­ky.cz/clanek/126-mikulasske_ri­kanky.htm

Funna

někteří vyvolení z místního serveru, takové sebestředné kreatury už dlouho nikdo neviděl (tak která potrefená husa se toho chytne a smaže to?)
.-)

mosoj

Dnes jsem četl v novinách že za návštěvu jdné rodiny berou tito pekelnící 250 – 2500 Kč. Takže kdo si chcete přividělat neváhejte. Jde to jenom jednou v roce.
Za mně jsme chodili z recese a pro zábavu, ale doba jde k lepšímu, co nadělám!

anonym

mikuláška pláče…, dál nevím

Drap

Už jsem to zapomněl. Děti se to kdysi učili. Něchodí se strašit, dodržuje se tradice.

mišul48568

já budu strašit

briketka10

my jako malý holky byly vždycky vystrašený a trvalo nám to
hódně dlouho, než jsme se přestaly bát ani dárečky nebyly
co platný :))